O mnie

SONY DSC

Zdrowym odżywianiem interesowałam się od zawsze. Jednak dopiero od jakiegoś czasu zaczęłam śledzić, co naprawdę jem. Odkryłam jak bardzo przemysł spożywczy zmienił naszą dietę. Nieświadomie połykamy te wszystkie substancje konserwujące, koloryzujące, regulatory i wzmacniacze smaku. Jednym słowem—chemię. Mam wrażenie, że kiedyś było prościej. Żeby dbać o swoje zdrowie nie trzeba było czytać wszystkiego, co napisano na etykiecie małym drukiem.

Dwa lata temu postanowiłam, że przewartościuję całą swoją dietę. Wprowadziłam do niej wiele nowych produktów. Część z nich, jak np. kasza jaglana, zrewolucjonizowała moją kuchnię. Następnie podporządkowałam się naturalnemu rytmowi pór roku. Stąd taka, a nie inna nazwa bloga. Na koniec doprawiłam to wszystko szczyptą egzotyki—tradycyjną chińską medycyną.

Efekt? Lepsze samopoczucie i zero problemów ze zdrowiem.

Tak powstał pomysł, żeby się podzielić z Tobą i innymi moimi doświadczeniami. I pysznymi przepisami też, bo uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Możesz być pewien, że na tym blogu zawsze będzie zdrowo, kolorowo i sezonowo. Tak jak powinno być w życiu!

6 thoughts on “O mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>